O nas

 

STUDIO FITKNOWHOW jest pierwszym i jedynym studiem treningu  personalnego w Jeleniej Górze specjalizującym sie w treningu EMS (Electrical Muslce Stimulation).

W STUDIU FITKNOWHOW wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Plan działania precyzujemy indywidualnie dla każdego podopiecznego mając na uwadzę wiele czynników takich jak: cel treningowy, stan zdrowia oraz poziom zaawansowania (kondycja, sprawnośc fizyczna).

W STUDIU FITKNOWHOW kładziemy szczególny nacisk na to aby trening był bezpieczny, efektywny oraz dostosowany do umiejętności ćwiczącego. O skuteczności treningu nie decyduje bowiem to, czy zostanie on wogóle wykonany, ale to czy zostanie on wykonany w sposób poprawny, z zachowaniem wszelkich istotnych punktów charakteryzujących efektywną jednostkę treningową.
W STUDIU FITKNOWHOW nauczymy Cie trenować świadomie. Trenując pod naszym okiem będziesz mieć pewność, że trening dostosowany jest do Twoich potrzeb i celów, z uwzględnieniem nienagannej techniki, tempa ćwiczeń, sztuki prawidłowego oddychania oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nie ma znaczenia czy jesteś treningowym wyjadaczem, czy też całkowitym debiutantem, który nigdy nie miał do czynienia z trenigniem. W STUDIU FITKNOWHOW wejdziesz na wyższy poziom treningowego abecadła.

Jak dojechać

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. design by : LEMONPIXEL.pl