Czym jest EMS?

Trening EMS

Czym jest trening personalny EMS?

Trening EMS (Electrical Muslce Stimulation) to innowacyjna metoda treningowa, która od kilku lat szturmem zdobywa branże fitness jako szybsza alternatywa dla tradycyjnego treningu siłowego.

W EMS wszystkie grupy mięśnowe aktywowane są jednocześnie w tym samym czasie z indywidualnie dopasowaną intensywnością. Dzięki temu trening EMS jest znacznie krótszy (20 minut) od tradycyjnych form treningowych wymagających spędzania na siłowni kilku godzin w tygodniu.

Stymulacja ciała dotyczy nie tylko mięśni powierzchownych, ale również trudno dostępnych mięśni talii, bioder oraz mięśni głębokich. Dotarcie do głęboko położonych stabilizujących mięśni głębokich (tzw. core muscles) jest niezwykle trudne konwencjonalnymi metodami treningowymi.

Inaczej jest w treningu EMS, który swoim kompleksowym podejściem sprawia, że możemy połączyć skuteczność działania (Efekty), z bezpieczeństwem (ochrona stawów) i znaczną oszczędnością czasu.

 

EMS - skuteczność działania i bezpieczeństwo

Trening EMS swoim kompleksowym podejściem sprawia, że możemy połączyć skuteczność działania, z bezpieczeństwem (ochrona stawów) i znaczną oszczędnością czasu. Trening EMS zaczyna się tam gdzie tradycyjne metody treningowe się kończą. EMS wykorzystywany jest przez agencje rządowe (NASA), zawodowych sportowców na najwyższym szczeblu (Usain Bolt, bracia Kliczko, David Haye, piłkarze Realu Madryt, PSG, Bayernu Monachium itp.), gwiazdy show biznesu i modelingu (aniołki Victoria Secret, Madonna, Liz Hurley itd.) oraz zwykłych ludzi, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę zdrowie i kondycje.

 
 

Dla kogo jest trening EMS?

Silne, smukłe i atletycznie wyglądające ciało jest w dzisiejszych czasach uznawane za synonim sukcesu bardziej, niż kiedykolwiek wcześnej. Nie da się ukryć, że osiągnięcie, lub utrzymanie dobrej formy wymaga poświęcenia sporych pokładów energii i czasu. Jeśli na codzień nie masz zbyt dużo wolnego czasu, natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie możesz sobie pozwolić, aby poświęcić kilka godzin w tygodniu na wizyty w siłowni, a jednocześnie zależy Ci na utrzymaniu zdrowia jak i smukłej sylwetki, to trening EMS jest dla Ciebie! Trening EMS to połączenie maksymalnej skuteczności ćwiczeń pod wybrany cel z dużą oszczędnością czasu. Wystarczy 20 minut treningu EMS by już po kilku tygodniach zauważyć widoczne rezultaty.

Trening EMS skutecznie pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową, wymodelować sylwetkę, zredukować celulit, poprawić wydolność i siłę mięśniową, oraz wzmocnić mięśnie głębokie (tzw. "core muscles"), które niezwykle trudno zaangażować konwencjonalnymi metodami treningowymi.

Trening EMS to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają czasu, by poświęcić kilka godzin w tygodniu na ćwiczenia na siłowni. Bez względu na to, czy Twoim celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej i „wyrzeźbienie” sylwetki , walka z celulitem, poprawa kondycji czy wzmocnienie mięśni, trening EMS jest gwarancją uzyskania maksymalnych efektów w minimalnym czasie.

 

Jak dojechać

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. design by : LEMONPIXEL.pl