FitKnowHow

O nas

Studio Fitknowhow jest pierwszym studiem treningu personalnego w Jeleniej Górze specjalizującym się w treningu EMS (Electrical Muslce Stimulation).

W Studio Fitknowhow wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Plan działania precyzujemy indywidualnie dla każdego podopiecznego mając na uwadze wiele czynników takich jak: cel treningowy, stan zdrowia oraz poziom zaawansowania (kondycja, sprawność fizyczną).

W Studio Fitknowhow kładziemy szczególny nacisk na to aby trening był bezpieczny, efektywny oraz dostosowany do umiejętności ćwiczącego. O skuteczności treningu nie decyduje bowiem to, czy zostanie on w ogóle wykonany, ale to czy zostanie on wykonany w sposób poprawny, z zachowaniem wszelkich istotnych punktów charakteryzujących efektywną jednostkę treningową.

W studiu fitknwohow nauczymy Cię trenować świadomie. Trenując pod naszym okiem będziesz mieć pewność, że trening dostosowany jest do Twoich potrzeb i celów, z uwzględnieniem nienagannej techniki, tempa ćwiczeń, sztuki prawidłowego oddychania oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nie ma znaczenia czy jesteś treningowym wyjadaczem, czy też całkowitym debiutantem, który nigdy nie miał do czynienia z treningiem. W Studio Fitknowhow wejdziesz na wyższy poziom treningowego abecadła.